Pokyny pro pohyb v areálu

Vstup do jednotlivých zón Aquaparku Laguna je zajištěn přes elektronický vstupní systém s využitím identifikačních čipů v podobě náramkových hodinek.

 1. U pokladny vyberete službu a zaplatíte základní vstupné dle ceníku.
 2. Platit je možno v hotovosti, platební kartou nebo s využitím poukázek (SODEXO flexi Pass, SODEXO flexi Pass card, SODEXO bonus Pass, RELAX Pass, DÁRKOVÝ poukaz, FOKUS Pass, E-pass, Ticket Compliments sport - kultura, Ticket–Multi, Ticket benefitst card, Unišek+, Unišek), případně také pomocí elektronické peněženky (čipová karta, na kterou si dobíjíte kredit - viz Předplatné). Nově i Sodexo ActivePass, Multisport, HomeCredit Premia, ClubCard Premium a Benefit plus ( pouze v tištěné vouchery ).
 3. Obdržíte elektronický čip v podobě náramkových hodinek. Čip slouží zároveň pro průchod turniketem i jako klíč k šatní skříňce.
 4. Turniketem vstoupíte do areálu. Uvolněný vstup je signalizován světelnou šipkou a textem na displeji.
 5. Po průchodu turniketem vstoupíte do prostor šaten, které jsou společné pro muže i ženy. Vyberete si libovolnou volnou skříňku.
 6. K převléknutí do plavek využijte převlékací boxy.
 7. Uložíte své věci do skříňky.
 8. Přiložením čipu k zámku a lehkým zatlačením dojde k uzamknutí skříňky.
 9. Číslo skříňky můžete zjistit na infoterminálech umístěných v šatnách a v zábavní zóně, případně u obsluhy wellness baru nebo bistra.
 10. Přiložením čipu k zámku skříňku při odchodu skříňku otevřete.
 11. Vložíte čip do sběrného boxu na turniketu a turniketem opustíte areál.
 12. Pokud Vás turniket "nepustí ven", je nutné nejprve doplatit vstupné za překročený čas, doplatek za pobyt v jiné zóně nebo konzumaci v bistru nebo wellness baru; poté je průchod turniketem umožněn.

Při ztrátě čipu je návštěvník povinen uhradit poplatek ve výši 500,- Kč.