Cvičení na Laguně

Cvičení a fitness programy na Laguně

Aquapark Laguna není jen o o koupání a relaxaci, ale na své si u nás přijdou i příznivci aktivnějšího trávení volného času. Naši externí spolupracovníci pro vás v prostorách Aquaparku pořádají několik druhů cvičebních programů zaměřených jak na protažení tak i posílování.

Lekce Aquafitness probíhají v prostorách plaveckého bazénu, pro ostatní fitness programy je v areálu Aquaparku Laguna k dispozici tělocvična s vlastním sociálním zázemím (WC a sprchy).

Termíny, časy a obsazenost jednotlivých lekcí je nutné řešit výhradně s příslušnými instruktory na uvedených kontaktech.


Aquafitness a Aquafitness pro seniory

Voda a její vlastnosti blahodárně působí na naše tělo i psychiku. Je také přirozeným prostředím ve kterém jsme vznikli. Pobyt ve vodě má pro všechny regenerační a uvolňující účinky. Můžete bez omezení cvičit pod hladinou, kde nehraje žádnou roli věk, stud, váha, nebo kondice. Voda nám nabízí zcela ojedinělý zážitek, jak vnímat své tělo při pohybu. Jsme nadlehčováni, ochlazováni, naše tělo se pohybuje v různé intenzitě. Zátěží místo činek je odpor vody. Klouby a páteř necítí žádné nárazy, srdce pracuje účinněji.

Senioři si mohou přijít zacvičit ve vodě každé pondělí od 14:00 do 15:00. Cvičení je v ceně vstupného!
Cvičení aquafitness probíhá každé pondělí od 19:30 do 20:30. Cena je 80 Kč.

Kontakt: Ivana Březinová - 777 586 484

Cvičení startuje v pondělí 7.června 2021!


Cvičení s Ivanou

Cvičení se vyznačuje spojováním pozic do sestav a sekvencí, které jsou rozvíjeny v rytmu dechu. Jógový pohyb není rychlý a švihový. V rámci cvičebních sestav posílíte střed těla, svaly břicha, uvolníte záda a příjemně se protáhnete. Nechává každému prostor cvičit dle jeho individuálních možností a dokáže pro každého najít vhodný způsob provádění pozic, aby byly prospěšné stavu těla i psychicky. Cvičení je určeno pro muže i ženy každého věku, ale i aktivní sportovce jako kompenzační doplněk cvičení, vyrovnání svalových dysbalancí a zlepšení koncentrace a fyzické i psychické kondice.

Kontakt: Ivana Březinová - 777 586 484


Bosu

Cvičení na balančních podložkách BOSU má svůj původ v rehabilitaci. Jedná se o pomalejší formu cvičení, která klade velký důraz na rozvoj rovnováhy. Je specificky navrženo tak, aby pomohlo dosáhnout rovnováhu mez svalovými systémy rychleji, bezpečněji a komplexněji. Balanční cvičení BOSU je sestaveno tak, že při cvičení musíte vždy zapojit koordinaci svalů a držet rovnováhu. Využívá se při kardiovaskulárním tréninku, zlepšování kondice, silovém tréninku i při relaxačních cvičeních.

Kontakt: Ivana Březinová - 777 586 484


European Tae Bo

ETB (European TAE BO) je energické skupinové cvičení s rychlou hudbou. ETB obsahuje mnoho prvků bojových umění, ale jejím jediným záměrem je fitness pohyb. ETB slouží k aerobnímu cvičení a posílení všech svalů těla. V žádném případě nejde o kontaktní sport.

Kontakt: Richard Kolek - 605 446 789


European Spin Gym® .
Sportovně - rehabilitační cvičení pro zdravá záda.

Kontakt: Richard Kolek - 605 446 789